بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PS4

بازی Detroit: Become Human بصورت ۳۰ فریم اجرا میشود

مدیریت ۱۴/۰۱/۱۳۹۷
اشتراک

در طول کنفرانس The Game Developer 2018، رونان مارچالوت، یکی از کارکنان این استودیو تائید کرد که بازی Detroit: Become Human بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ با رزولوشن ۱۰۸۰p و ۳۰ فریم در ثانیه اجرا خواهد شد. از سوی دیگر طرفدارانی که نسخه پرو کنسول پلی‌استیشن ۴ را دارا هستند می‌توانند با بهبود های بصری صورت گرفته در این کنسول لذت بیشتری ببرند.

برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو بازی Detroit: Become Human با وضوح ۴K یعنی رزولوشن ۲۱۶۰p و قابلیت پردازش مربعی (Checkerboard rendering فناوری که تصاویر را با وضوح بالا پردازش می‌کند) اجرا خواهد شد. همچنین این بازی با ۳۰ فریم در ثانیه برروی پلی‌استیشن ۴ پرو اجرا خواهد شد. دارندگان این کنسول نیز می‌توانند از Native ۴K و باقی افکت های بکار رفته مانند اشعه های خورشید لذت ببرند. هر دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و نسخه پرو آن از HDR پشتیبانی می‌کنند.

رونان مارچالوت در طول این رویداد در مورد چالش های فنی پیچیده در توسعه این بازی نیز سخن گفت. به گفته وی، تیم توسعه با مشکلات فراوانی مواجه بوده است. خوشبختانه، در نهایت آنها موفق به تراز ارائه و عملکرد برای ارائه یک تجربه خوب برای بازیکنان شده‌اند.

ما اخیرا متوجه شدیم که ساخت عنوان Detroit: Become Human بیش از ۳۰ میلیون دلار برای این استودیو هزینه داشته است، به همین دلیل مشخص است که این عنوان یکی دیگر از پروژه های جاه‌طلبانه استودیو کوانتیک دریم می‌باشد. این استودیو اعلام کرد که این بازی ۵۱۳ کاراکتر دارد و کل اسکریپت آن ۲۰۰۰ صفحه است.

بازی Detroit: Become Human در تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۸ یعنی جمعه ۴ خرداد بطور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر خواهد شد.

تگ ها:

ارسال نظر