بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PC PS4 XB1

آپدیت جدید The Division از رزولوشن ۴K بر روی Xbox one X پشتیبانی میکند

مدیریت ۲۴/۰۱/۱۳۹۷
اشتراک

امروز یوبیسافت آپدیت جدیدی برای نسخه ایکس باکس وان بازی The Division منتشر کرده که پشتیبانی از رزولوشن ۴K را به Xbox one X می‌آورد. آپدیت ۱٫۸٫۱ همچنین دو Global Event جدید بر روی تمامی پلتفرم ها اضافه میکند؛ Blackout در آخر این ماه و Onslaught در آخر ماه بعد برنامه ریزی شده‌اند.

از دیگر تغییرات این آپدیت میتوان به افزایش شانس بدست آوردن Classified Gear، درجه سختی legendary برای ماموریت Amherst’s Apartment و Grand Central Station و تغییراتی در شانس بدست آوردن برخی آیتم های مختلف اشاره کرد. Global event ها یک ست Classified Gear به بازی اضافه میکنند و همچنین انجام ماموریت‌های Legendary شانس بدست آوردن این ست را ۲۰% افزایش میدهد. همچنین بطور طبیعی مقداری از باگ ها و مشکلات بازی را نیز حل میکند.

The Division سریع ترین فروش را در میان تمامی بازی‌‌های یوبیسافت داشته، اما بازیکنان آن طی گذر زمان و دیر اضافه شدن محتوای جدید کمتر شدند. از آن زمان کمپانی یوبیسافت یک درس مهم آموخت و برای دیگر عناوین خود مانند Rainbow Six Siege پشتیبانی قوی ارائه کرد و با کمک نشان دادن آپدیت‌های جدید تعداد بازیکنان روزانه خود را افزایش داد. آپدیت Resistance در ماه دسامبر مد PVE  و Skirmish به بازی اضافه کرد.

یوبیسافت خبر از معرفی The Division 2 در E3 امسال داده. ما در حال حاضر نمیدانیم نسخه جدید چه چیزی برای ارائه دارد و باید تا شروع E3 منتظر بمانیم

عنوان The Division بر روی پلتفرم های Xbox one، PS4 و رایانه‌های شخصی منتشر شده و در دسترس است.

تگ ها:

ارسال نظر