بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News NS

فروش بازی Super Mario Odyssey از ۱۰ میلیون نسخه گذشت

مدیریت ۰۶/۰۲/۱۳۹۷
اشتراک

بازی Super Mario Odyssey در مهر ماه سال گذشته منتشر شد و از سوی منتقدان به شدت تحسین شد. حال مشخص شده این عنوان پلتفرمر با فروش ۱۰٫۴۱ نسخه به پرفروش ترین بازی کنسول نینتندو سوییچ نیز بدل شده. درواقع بیش از نیمی از دارندگان این کنسول بازی Super Mario Odyssey را خریداری کرده‌اند.

به گفته نینتندو کنسول سوییچ تا ۳۱ مارس (برابر با ۱۱ فروردین) موفق به فروش ۱۷٫۷۹ میلیون دستگاه شده، رقمی فول العاده برای کنسولی که تنها یک سال از انتشارش میگذرد.برای مقایسه با فروش دیگر عناوین نینتندو سوییچ Mario Kart 8 Deluxe موفق

به فروش ۹٫۲۲ میلیون نسخه، Zelda: Breath of the Wild با فروش ۸٫۴۸ میلیون نسخه و Splatoon 2 با فروش ۶٫۰۲ میلیون با اختلاف چهارمین عنوان پرفروش نینتندو سوییچ است.

همچنین چهار عنوان دیگر نیز بر روی سوییچ فروش بالای یک میلیون نسخه داشته‌اند که عبارتند از؛ ۱-۲ Switch با فروش ۲٫۲۹ میلیون نسخه، Arms با فروش ۱٫۸۵ میلیون نسخه، Xenoblade 2 با فروش ۱٫۳۱ میلیون نسخه و در نهایت Kirby Star Allies با فروش ۱٫۲۶ میلیون نسخه.

در حال حاضر به طور کلی ۶۸ میلیون بازی بر روی سوییچ به فروش رفته و نینتندو گفته است قصد دارید طی ۱۲ ماه آینده ۲۰ میلیون نسخه دیگر از کنسول سوییچ به همراه ۱۰۰ میلیون بازی بر روی آن به فروش برساند.

تگ ها:

ارسال نظر