بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PC PS4 XB1

جزییاتی از فصل دوم بازی Star Wars Battlefront 2 منتشر شد

مدیریت ۲۰/۰۲/۱۳۹۷
اشتراک

با نزدیک شدن به زمان انتشار فیلم Solo: A Star Was Story، خبرهای جدیدی هم برای بازی Star Wars Battlefront 2 به گوش می‌رسند.

فصل دوم بازی Star Wars Battlefront 2 با نام Han Solo در چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت (۱۶ می ۲۰۱۸ میلادی) منتشر خواهد شد که به گفته الکترونیک آرتس (ٍElectronic Artc) حالت جدیدی با نام  Showdown به بازی اضافه خواهد کرد.

Showdown حالتی ۲ به ۲ خواهد بود که رقیبان باید در پنج دور با هم رقابت کنند، طبیعتا هر تیمی که بیشترین برد را داشته باشد برنده بازی خواهد بود. اگر تیم شما برنده دوری باشد، امکان استفاده دوباره از قهرمان‌های آن دور برای شما مقدور نخواهد بود و باید با قهرمانی دیگر دور بعد را بازی کنید. همچنین در این فصل حالت Starfighter Custom Arcade به بازی اضافه خواهد شد که در اینجا می‌توانید در مقابل ربات‌ها به تمرین کردن با Starfighter Assault بپردازید.

همچنین Battlefront 2 نقشه‌ی جدیدی به نام Jabba’s Palace را به بازی اضافه می‌کند که در هر دو مود Heroes vs Villains و Blast and Arcade قابل بازی خواهد بود. می‌توانید تصویر نقشه Jabba’s Palace را در زیر مشاهده کنید.

در این فصل Battlefront 2 لباس Legendary شخصیت Leia Boushh، از فیلم بازگشت جدای را به بازی اضافه می‌شود. درحین پوشیدن این لباس Leia در مورد Ubese صحبت می‌کند که ایده‌ی جالبی به نظر می‌رسد و در پایان Lando بر اساس ظاهر خود در Jabba’s Palace در فیلم ها، لباس جدیدی دریافت می‌کند.

بازی Star Wars Battlefront 2 در حال حاضر بر روی رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن‌۴ در دسترس است.

ارسال نظر