بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PS4

بازی‌های رایگان ماه مه سرویس پلی استیشن پلاس مشخص شد

مدیریت ۰۶/۰۲/۱۳۹۷
اشتراک

درحالی که دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ سرگرم عناوین فوق العاده و جدید مانند God of War و Yakzua 6 هستند مشترکین پلی استیشن پلاس عناوین بیشتری را برای تجربه کردن در اختیار دارند. به تازگی لیست بازی‌های رایگان ماه مه سرویس پلی استیشن پلاس منتشر شده که عناوین معروفی را شامل میشود.

در بلاگ پلی استیشن، سونی بازی‌های رایگان ماه مه سرویس پلی استیشن پلاس را منتشر کرده است. دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ میتوانند Beyond: Two Souls، عنوان ساخته شده توسط استودیو Quantic Dream و همچنین Rayman Legends، بازی محبوب یوبیسافت را به رایگان دریافت کنند. همچنین لازم به ذکر است عنوان جدید استودیو Quantic Dream، بازی Detroit: Become Human ماه آینده منتشر خواهد شد. بنابراین اگر تاکنون تجربه عناوین این استودیو را نداشته‌اید و از تهیه جدیدترین بازی آن‌ها مطمئن نیستید میتوانید با تجربه Beyond: Two Souls متوجه سبک بازی‌های این استودیو شوید.

دارندگان کنسول پلی استیشن ۳ به بازی‌های Risen 3: Titan Lords و Eat Them! و دارندگان کنسول پلی استیشن ویتا به بازی‌های King Oddball و Furmins دسترسی خواهند داشت. بازی King Oddball بر روی کنسول‌های پلی استیشن ۳ و ۴ نیز قابل دانلود و اجرا است.

مانند همیشه مشترکین پلاس میتوانند بازی‌ها را در کتابخانه خود قرار داده و تا زمانی که اشتراک پلاس‌شان به اتمام نرسیده میتوانند بازی‌ها را دانلود و تجربه نمایند.

همچنین میتوانید تریلر منتشر شده از سوی سونی را در زیر مشاهده نمایید:

تگ ها:

ارسال نظر