بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PC PS4 XB1

بازی Paladins هفته آینده به‌صورت کامل منتشر میشود

مدیریت ۱۳/۰۲/۱۳۹۷
اشتراک

استودیو Hi-Rez Studios، سازنده بازی Paladins به تازگی اعلام کرد عنوان شوتر اول شخص آن‌ها بالاخره پس از گذشت بیش از یک سال و نیم در فاز دسترسی زودهنگام، قرار است به‌صورت کامل برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه گردد.

عنوان Paladins از زمان شروع بتای خود درسپتامبر ۲۰۱۶ تاکنون ۲۵ میلیون بازیکن بر روی پلتفرم‌های مختلف بدست آورده است و سازندگان به مناسبت انتشار نسخه کامل بازی ۲۰۰ کریستال درون بازی به بازیکنانی که از زمان بتا همراه آن‌ها بوده‌اند هدیه میدهد. همچنین یک آواتار مخصوص بتا نیز به بازیکنان داده میشود.

به مناسبت اعلام تاریخ انتشار بازی، تمامی کاراکتر های درون بازی بصورت رایگان در دسترس هستند و حتی بازیکنان جدیدی که به تازکی به بازی بپیوندند نیز میتوانند از این قابلیت بهره‌مند شوند، و تا زمان انتشار کامل بازی به تمامی کاراکتر ها دسترسی رایگان داشته باشند.

سازنده‌ی بازی Paladins یعنی Hi-Rez Studios اعلام نموده است که این عنوان در ۸ مه (۱۸ اردیبهشت) از فاز دسترسی زودهنگام خارج شده و رسماً برروی رایانه‌های شخصی، پلی‌اسیتشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود اما اگر به تجربه بازی علاقه دارید میتوانید نسخه دسترسی زود هنگام آن‌ را دانلود و بازی کنید.

همچنین سازندگان از مد Paladins: Realm Royale رونمایی کرده‌اند که درحال حاضر در حالت آلفای بسته به سر میبرد و مشخص نیست چه زمانی به‌طور کامل منتشر خواهد شد.

تگ ها:

ارسال نظر