بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PS4

Nioh 2 دموی رایگان و امکان ساخت کاراکتر دریافت میکند

مدیریت ۲۳/۰۳/۱۳۹۷
اشتراک

امروز در مراسم E3 شرکت Koei Tecmo اطلاعات بیشتری از بازی جدید خود، Nioh 2 منتشر کرد. کارگردان بازی آقای Fumihiko Yasuda هدف اصلی این نسخه را یک پیشرفت نسبت به نسخه قبلی اعلام کرده است و به گفته او با اینکه تیم سازنده از موفقیت نسخه اول بسیار خوشحال بودند، با این حال در برخی موارد به هدف اصلی خود نرسیدند و قصد دارند در این نسخه معدود مشکلات نسخه قبل را برطرف سازند.

استودیوی سازنده بازی، Team Ninja در ساخت بازی‌های اکشن مهارت بالایی دارد اما Nioh یک بازی اکشن با المان‌های نقش آفرینی بود به همین دلیل نسخه اول در بخش نقش آفرینی خود کمی ناقص بود و مشکلات مانند بالانس نبودن در برخی مواقع تجربه بازیکنان را خدشه‌دار میکرد.

درمورد داستان Nioh 2 چیز زیادی گفته نشده و فقط میدانیم با نسخه قبل در ارتباط است. اطلاعات بیشتر در آینده منتشر خواهند شد اما گفته شده کسانی که نسخه اول را تجربه نکرده اند باز هم میتوانند از داستان این نسخه لذت ببرند.

یکی از بزرگ‌ترین درخواست کاربران در نسخه اول امکان ساخت کاراکتر دلخواه و شخصی سازی چهره شخصیت اصلی بود که Nioh 2 این قابلیت را با خود به همراه دارد و حتی میتوانید جنسیت کاراکتر خود را هم تایین کنید.

 

تگ ها:

ارسال نظر