بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PC PS4 XB1

بلیزارد تاریخ انتشار نقشه جدید بازی اورواچ را اعلام کرد

مدیریت ۱۱/۰۲/۱۳۹۷
اشتراک

امروز شرکت بلیزارد، خالق بازی اورواچ از تاریخ انتشار نقشه جدید این بازی تحت عنوان Rialto رونمایی کرد. این نقشه از تاریخ ۲۰ آوریل جهت تست به سرورهای PTR افزوده شده بود تا درکنار حل مشکلات و باگ‌های آن، بازیکنان بتوانند با نقشه جدید آشنا شوند.

طبق گفته‌های شرکت بلیزارد حالت رقابتی در این نقشه فعلا وجود نخواهد داشت زیراکه از بازی‌بازها می‌خواهد با نقشه آشنایی کامل پیدا کنند (جدا از اینکه بلیزارد نمی‌خواهد بازی‌بازهایی که در تست عمومی با نقشه آشنایی پیدا کردند، از موقعیت سو استفاده کنند). نکته جالب توجه این است که تاکنون نقشه‌های اضافه شده، در ابتدا با Quick Play در دسترس بوده‌اند و بعد از یک هفته حالت رقابتی آن شروع شده است. بنابراین این نقشه نیز از این قضیه مستثنی نیست.

بر اساس گفته‌های سازندگان، حالت رقابتی همراه با به‌روزرسانی برای رفع برخی از باگ‌ها و بهبود کلی سیستم بازی به‌زودی منتشر می‌شود.

همچنین آخرین event اورواچ روز گذشته به پایان رسید بنابراین بازیکنان دیگر نمیتوانند ماموریت‌های Uprising و Retribution را انجام دهند و باید تا سال آینده منتظر بازگشت آن‌ها بمانند.

نقشه Rialto عنوان اورواچ در تاریخ پنج‌شنبه ۱۳ اردیبهشت (۳ مه میلادی)  برای  دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کاربران رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

بازی اورواچ در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

تگ ها:

ارسال نظر