بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PC XB1

اطلاعات بیشتری از Forza Horizon 4 منتشر شد

مدیریت ۲۱/۰۳/۱۳۹۷
اشتراک

مایکروسافت و پلی‌گراند گیمز بامداد امروز به معرفی جدید‌ترین نسخه از سری Forza Horizon پرداختند. حال نخستین جزئیات و اطلاعات بیشتری از Forza Horizon 4 منتشر شده‌اند که ما را بیشتر با این بازی و ویژگی‌های منحصر به فرد آن آشنا می‌کند. در ادامه با هم به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. 

پس از معرفی عنوان Forza Horizon 4 در کنفرانس خبری مایکروسافت در رویداد E3 2018 اولین جزئیات و اطلاعات از این عنوان جدید توسط سازندگان آن منتشر شده است. اول از همه توسط این اطلاعات تازه ما مطلع شدیم که کلیت این بازی در مورد چه موضوعی است که در کنار آن برخی ویژگی‌های این بازی نیز مشخص شدند.

در بخش دوم این خبر به بررسی نسخه‌های ویژه این بازی که برای بازی‌بازان در دسترس خواهند بود، می‌پردازیم. نسخه استاندارد این بازی ۵۹٫۹۹ دلار قیمت خواهد داشت و شامل بسته خودروهای Formula Drift هم در Forza Motorsport 7 و هم در Forza Horizon 4 خواهد بود که یکی از امتیازهای پیش خرید این بازی نیز می باشد. نسخه دیلاکس این بازی نیز فقط به صورت دیجیتالی در دسترس خواهد بود و به قیمت ۷۹٫۹۹ دلار برای بازی‌بازان قابل تهیه خواهد بود. این بازی شامل بسته خودروی Car pass نیز خواهد بود که این بسته به صورت جداگانه با قیمت ۳۰ دلار در دسترس خواهد بود. همچنین نسخه آلتیمیت این بازی نیز هم به صورت فیزیکی و هم به صورت دیجیتالی در دسترس خواهد بود و با قیمت ۹۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد. این نسخه شامل همه موارد بالا و همچنین عضویت VIP خواهد بود که به صورت مجزا ۲۰ دلار قیمت دارد. علاوه بر این‌ها نسخه آلتیمیت این بازی شامل دو بسته گسترش دهنده نیز خواهد بود که روی هم هزینه تهیه آن‌ها به صورت جداگانه ۴۰ دلار است. همچنین با تهیه این نسخه می‌توانید این بازی را به صورت دسترسی زودهنگام از تاریخ ۶ مهر سال جاری (بیست و هشتم سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) تجربه کنید.

تگ ها:

ارسال نظر