بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PC PS4 XB1

تاریخ انتشار Moonlighter برای PS4، Xbox One و PC مشخص شد

مدیریت ۲۱/۰۱/۱۳۹۷
اشتراک

Digital Sun Games و ۱۱bit studiosطی سال گذشته بسیار از عنوان جدید خود به نام Moonlighter تعریف و تمجید کرده و به آن امیدوار بودند. با این حال تاریخ انتشار Moonlighter تاکنون در ابهام قرار داشت و خبری از تاریخ مشخصی برای انتشارش نبود.امروز بالاخره سازندگان تاریخ انتشار Moonlighter را اعلام کردند، بازی مذکور در تاریخ ۲۹ می (برابر با ۸ خرداد) بر روی پلتفرم‌های Xbox one، PS4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

بازی بصورت دیجیتالی ۱۹٫۹۹ دلار قیمت دارد اما هنوز اطلاعات زیادی درمورد نسخه محدود فیزیکی بازی در دسترس نیست و سازندگان بعدا درمورد آن صحبت خواهند کرد. همانطور که در گذشته تایید شده بود دارندگان کنسول نینتندو سوییچ باید مقدار بیشتری برای تجربه Moonlighter صبر کنند و هنوز تاریخ انتشاری برای نسخه سوییچ بازی تایین نشده است. درحالی که تجربه Moonlighter بر روی نینتندو سوییچ بنظر جذاب‌تر می‌آید، ساخت این نسخه دیرتر شروع شده و به همین دلیل دیرتر منتشر خواهد شد.

بازی Moonlighter در تاریخ ۲۹ می (برابر با ۸ خرداد) بر روی Xbox one، PS4 و رایانه‌های شخصی منتشر در دسترس خواهد بود و نسخه نینتندو سویچ آن با کمی تاخیر در تاریخی نامعلوم منتشر میشود.

همچنین یک ویدئو برای اعلام تاریخ انتشار بازی منتشر شده که میتوانید آن‌را در زیر مشاهده کنید.

تگ ها:

ارسال نظر