بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News

استودیو Monolith Soft به دنبال استخدام توسعه دهندگان با تجربه است

مدیریت ۲۴/۰۲/۱۳۹۷
اشتراک

استودیو Monolith Soft که یکی از توسعه دهندگان شناخته شده ژاپنی است و سری نقش ‌آفرینی Xenoblade را در کارنامه خود دارد، در حال استخدام افرادی است که در توسعه عناوین اکشن تجربه دارند.

وب‌سایت JapaneseNintendo، آگهی استخدامی این استودیو را ترجمه کرده است. طبق اطلاعات منتشر شده، مونولیث سافت (Monolith Soft) در صدد اسخدام “فوری” افرادی با مهارت‌های برنامه نویسی، طراح فنی (کار برروی مدل سازی و انیمیشن)، برنامه ریز (طراحی نقشه، مراحل و رویداد‌ها) و طراح (طراحی شخصیت‌ها) است. لازم به ذکر بوده در این پست مشخص نشده است که این افراد برروی چه عنوانی کار خواهند کرد.

حال سوالی که مطرح می‌شود این است که آیا عنوان جدیدی از سری Xenoblade در دست توسعه قرار دارد یا این‌که این استودیو قصد دارد IP جدیدی معرفی کند؟ با توجه به ‌این‌که در آگهی از کلمه “فوری” استفاده شده است، به نظر می‌رسد که یا این استودیو در حال ساخت عنوانی بزرگ بوده که به افراد بیشتری نیاز دارد یا این‌که قصد جایگزین کردن اعضایی را دارد که استودیو را ترک کرده‌اند.

همان‌طور که می‌دانید، این استودیو در ساخت عناوین The Legend of Zelda: Breath of The Wild و The Legend Of Zelda: Skyward Sword با استودیو Nintendo EPD همکاری کرده‌اند؛ پس آن‌ها برای ساخت عنوانی اکشن مهارت کافی را دارند.

تگ ها:

ارسال نظر