بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PS4 XB1

تاریخ انتشار Kingdom Hearts 3 ماه آینده مشخص میشود

مدیریت ۲۹/۰۲/۱۳۹۷
اشتراک

شرکت Square Enix قصد دارد تاریخ انتشار Kingdom Hearts 3 را به زودی مشخص کند. چندی پیش هنگام پیش نمایش بازی کارگردان بازی آقای Tetsuya Nomura “ما به نهایی کردن زمان انتشار بسیار نزدیک هستیم و قصد داریم آن‌را در اوایل ماه آینده اعلام کنیم.”

نمایشگاه E3 2018 هم اوایل ماه آینده شروع میشود بنابراین انتظار میرود Square Enix تاریخ انتشار Kingdom Hearts 3 را در کنفرانس خبری خودش مشخص کند.به گفته یک پست در توییتر این کمپانی “یک ویدئوی خاص” را برای ارائه برنامه ریزی کرده است که “آینده هیجان انگیز Square Enix” را به نمایش میگذارد.

هم.ام Kingdom Hearts 3 اولین بار ۵ سال پیش در E3 2013 با نمایش یک تیزر کوتاه معرفی شد که نشان میداد بازی در دست ساخت است. از آن زمان خبر های زیادی از بازی منتشر نشد تا اینکه در سال گذشته گفته شد بازی سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. بنابراین طرفداران این عنوان از اینکه بازی یک تاریخ انتشار دریافت میکند خوشحال خواهند شد.

بازی Kingdom Hearts 3 بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد و این اولین نسخه در تاریخ این فرانچایز است که برای کنسول ایکس باکس منتشر میشود. اگر تاکنون این عنوان را تجربه نکرده‌اید بهتر است قبل از تجربه این نسخه به انجام نسخه‌های قبلی و یا خواندن داستان آن‌ها بپردازید چرا که داستان تمام نسخه‌های این فرانچایز به یکدیگر مربوط هستند.

تگ ها:

ارسال نظر