بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News NS PC PS4 Trailer XB1

عنوان Jotun: Valhalla Edition این ماه به نینتندو سوییچ می‌آید

مدیریت ۲۵/۰۱/۱۳۹۷
اشتراک

بازی Jotun اولین بار در سال ۲۰۱۵ بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شد و پس از موفقیت خود بر روی دیگر پلتفرم‌ها ( پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و وی یو) نیز منتشر شد. حال سازندگان آن خبر از انتشار نسخه کامل این بازی تحت عنوان Jotun: Valhalla Edition بر روی کنسول نینتندو سوییچ داده‌اند.

تاریخ انتشار نسخه سوییچ ۲۷ آوریل (برابر با ۷ اردیبهشت ماه) اعلام شده و این بدان معناست که کمتر از دو هفته دیگر میتوانید عنوان تحسین شده Jotun را بر روی کنسول هیبریدی نینتندو تجربه کنید.

استودیو سازنده همچنین خبر از ریمستر بودن این نسخه و هماهنگی آن با کنسول دستی نینتندو داده اند تا تجربه زیبایی را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد. رئیس Thunder Lotus Games (استودیو سازنده بازی) درباره این نسخه گفته است؛

تجربه یک بازی از Thunder Lotus بر روی کنسول دستی من را به گذشته دور برد، یکی از اولین خاطرات گیمینگ من بازی کردن با گیم بوی همراه با برادرم در یک سفر بود. من امیدوارم بتوانیم تجربه‌ای ناب برای وایکینگ‌های جدید در سراسر جهان بسازیم.

از امروز امکان پیش خرید عنوان Jotun: Valhalla Edition در فروشگاه سوییچ برای آمریکای شمالی وجود دارد. درحالی که این امکان برای اروپا و ژاپن در ۱۸ و ۱۹ آوریل فراهم خواهد شد.

Jotun در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، وی یو و رایانه‌های شخصی در دسترس است و در۲۷ آوریل (برابر با ۷ اردیبهشت) بر روی سوییچ در دسترس است.

همچنین یک تریلر از بازی منتشر شده که میتوانید آن‌را در زیر مشاهده کنید.

تگ ها:

ارسال نظر