بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PC PS4 XB1

بازی Injustice 2 این آخر هفته رایگان خواهد بود

مدیریت ۲۴/۰۱/۱۳۹۷
اشتراک

از امروز تا پایان روز یکشنبه ۱۵ آوریل (برابر با ۲۶ فروردین) دارندگان کنسول‌های نسل هشتمی می‌توانند بازی Injustice 2 را بصورت رایگان و بدون خریدن آن تجربه کنند.. گفتنی است برای تجربه این عنوان باید مشترک پلاس در کنسول PS4 و یا گللد در ایکس باکس باشید.

برای دریافت بازی Injustice 2 باید ابتدا آن را در فروشگاه مربوط به کنسول خود پیدا کنید و پس از آن امکان نصب این عنوان را خواهید داشت. این بازی به ترتیب به ۲۷٫۷۷ گیگابایت و ۳۳٫۱۹ گیگابایت فضای خالی بر روی هارد کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیاز خواهد داشت. لازم به ذکر است که نسخه رایگان این بازی همان نسخه معمولی آن است بنابراین برای بازی با شخصیت‌های موجود در بسته‌های الحاقی Injustice 2، باید آن‌ها را به صورت رایگان خریداری کنید.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، اخیراً شرکت سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر نسخه Injustice 2 Legendary Edition را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر کرده است. این بسته شامل بازی اصلی Injustice 2 و همچنین تمامی بسته‌های الحاقی منتشر شده برای آن می‌شود که با قیمت ۶۰ دلار فروخته میشود. بنابراین با دریافت این نسخه قادر خواهید بود تا با شخصیت‌های Darkseid، Red Hood، Starfire، ساب-زیرو، Black Manta، رایدن، پسر جهنمی، The Atom، Enchantress و لاک‌ پشت‌های نینجا به تجربه این بازی بپردازید.

بازی Injustice 2 در حال حاضر بر روی پلتفرم های PS4، Xbox One و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

تگ ها:

ارسال نظر