بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PC

بازی Hunt:Showdown آپدیت بزرگی را دریافت کرد

مدیریت ۲۳/۰۲/۱۳۹۷
اشتراک

شوتر اول شخص شرکت کرایتک، بازی Hunt:Showdown اولین آپدیت بزرگ خود را دریافت کرد. این آپدیت برخی باگ‌ها را رفع کرده و تعدادی تجهیزات جدید به بازی اضافه کرده است. همچنین تغییراتی در گیم‌پلی ایجاد می‌کند. علاوه بر این، مقدار ۴۰۰۰ دلار پول درون بازی به عنوان عذرخواهی بابت تمامی مشکلات پیش آمده در بازی به تمامی بازی‌بازان پرداخت شده است.

از تغییرات مهمی که این آپدیت در بازی اعمال کرده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. ۵ سلاح از کلاس اسنایپر با برد دوربین دوربرد، برد متوسط و برد کوتاه به بازی اضافه شده است. اضافه شدن یازده لباس و پوشش جدید که شامل دوازده نوع ویژگی جدید و منحصر به فرد می‌شوند. نقشه درون بازی و بخش تجهیزات (Inventory) نیز دستخوش تغییراتی شده‌اند.

با وجود تمامی تغییرات ذکر شده، نکته اصلی این آپدیت تلاش تیم توسعه دهنده برای مبارزه با کمپرها است (کمپر اصطلاحا به بازیکنی گفته می‌شود که در تمام طول بازی در یک نقطه مخفی می‌شود). طبق صحبت‌های تیم توسعه دهنده، بسیاری از بازی‌بازان نسبت به تعداد بالای بازیکنانی که اقدام به این کار می‌کنند شکایت دارند. اگرچه مجازاتی برای این کار در نظر گرفته نشده است ولی در آپدیت جدید تلاش شده است که بازی متعادل‌تر شده و پاداش کمتری نسیب این افراد شود.

بازی Hunt:Showdown یک بازی چندنفره‌ی رقابتی اول شخص است که در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام (Early Access) بر روی پلتفرم استیم برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس است و هنوز خبری از انتشار آن برای کنسول‌ها نیست. این بازی در محیطی تاریک و مخوف در جریان است و تلاش دارد با ترکیب المان‌های مختلف، رقابت بازی‌بازان با  یکدیگر و نیروهای تحت کنترل هوش مصنوعی بازی، یک تجربه‌ی جذاب و هیجان‌انگیز را به مخاطب انتقال دهد.

تگ ها:

ارسال نظر