بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News XB1

فروش بازی Hellblade بر روی ایکس باکس وان به ۵۰ هزار نسخه رسید

مدیریت ۰۱/۰۲/۱۳۹۷
اشتراک

بازی Hellblade در سال گذشته بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد و پس از دریافت بازخورد های مثبت بسیاری از سوی کاربران و منتقدان، سازنده بازی استودیو نینجا تئوری تصمیم گرفت عنوان Hellblade: Senua’s Sacrifice را در اوایل این ماه میلادی به کنسول ایکس باکس وان بیاورد. حال طبق خبری که از سوی سازنده بازی منتشر شده، به نظر میرسد این عنوان شروع خوبی را بر روی این کنسول تجربه کرده است.

نینجا تئوری از طریق حساب توییتر خود اعلام کرد که فروش بازی Hellblade بر روی ایکس باکس وان از ۵۰ هزار نسخه گذشته است. از آن‌جایی که بازی حدود یک هفته پیش بر روی ایکس باکس وان منتشر شد، نینجا تئوری ۲۵ هزار دلار از درآمد بازی را به سلامت روان آمریکا اهدا میکند. سلامت روان آمریکا یک سازمان غیردولتی است که از افراد مخلتفی که از انواع مختلف مشکلات روانی رنج میبرد حمایت میکند.

سازنده بازی خاطر نشان کرد که گرچه فروش بازی بر روی ایکس باکس وان به هدف ۱۰۰ هزار نسخه‌ای استودیو نرسید تا ۵۰ هزار دلار به اهدا کنند، اما نینجا تئوری قول داده اگر فروش بازی به ۱۰۰ هزار نسخه برسد مبلغ ذکر شده را به سازمان سلامت روان آمریکا اهدا میکنند.

متن منتشر شده در توییت را میتوانید در زیر بخوانید:

#Hellblade در هفته اول خود بر روی #XboxOne 50 هزار نسخه فروخت!

ممنون از حمایت همه شما!

حالا ما میتوانیم ۲۵ هزار دلار به سلامت روان آمریکا اهدا کنیم!

هرچند ما به هدف فروش ۱۰۰هزار نسخه‌ای برای اهدای ۵۰ هزار دلار نرسیدیم، اما تصمیم گرفتیم تا هروقت فروش بازی به ۱۰۰هزار نسخه رسید مبلغ کامل را اهدا کنیم!

نینجا تئوری @NinjaTheory 19 آوریل ۲۰۱۸

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

تگ ها:

ارسال نظر