بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PC PS4 XB1

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition بصورت فیزیکی منتشر شد

مدیریت ۰۱/۰۲/۱۳۹۷
اشتراک

از زمان انتشار Grand Theft Auto V پنج سال میگذرد اما این عنوان هیچ‌گاه از دیدرس بازیکنان و رسانه‌ها دور نشد و تا مدت بسیار زیادی در جدول پرفروش ترین بازی‌ها که بصورت ماهیانه منتشر میشود نامش به چشم میخورد.. حال ظاهرا راک استار قصد دارد تا عنوان محبوبش باز هم به لیست ۱۰ بازی پرفروش کشورهای مختلف باز گردد. Grand Theft Auto V: Premium Online Edition نسخه جدیدی از بازی است که راک استار از آن پرده برداشته تا اگر کسی، در جایی از دنیا هنوز این عنوان را تهیه نکرده است آن‌را تهیه کند.

ورژن جدید بازی که Grand Theft Auto V: Premium Online Edition نام دارد از امروز به فروشگاه‌ها ارسال میشود. البته نسخه فیزیکی بازی فقط بر روی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در دسترس خواهد بود و ۷۹٫۹۹ دلار قیمت دارد. بنابراین اگر قصد تهیه این نسخه را بر روی رایانه‌های شخصی دارید، باید یک هفته بیشتر صبر کنید تا نسخه دیجیتالی آن که بر روی استیم و کنسول‌های این نسل عرضه میشود را تهیه کنید. لازم به ذکر است نسخه دیجیتالی ۸۴٫۹۹ دلار قیمت خواهد داشت.

بطور کلی Premium Online Edition شامل نسخه اصلی بازی به همراه محتوای اضافه برای بخش آنلاین بازی است. برای مثال، تمامی آپگرید ها و محتوای بخش آنلاین در اختیارتان قرار میگیرد همچنین درکنار Criminal Enterprise Starter Pack به شما ۱ میلیون دلار پول درون بازی نیز داده میشود تا هرطور که دوست دارید از آن استفاده کنید. درواقع این نسخه راهی برای پیش‌روی سریع‌تر در Grand Theft Auto Online است تا کاربران جدید را جذب خود کند. البته انجام چنین کاری از راک استار زیاد هم دور از انتظار نبود زیرا بخش آنلاین این عنوان طرفداران و بازیکنان بسیاری دارد و عرضه چنین نسخه‌ای میتواند کمک بزرگی به جذب بازیکنان جدید کند.

عنوان Grand Theft Auto V بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰ و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس است.

تگ ها:

ارسال نظر