بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News

مدت زمان اتمام بازی God of War مشخص شد

مدیریت ۱۴/۰۱/۱۳۹۷
اشتراک

اخیراً کوری بارلوگ (Cory Barlog)، کارگردان بازی God of War، مهمان ویژه برنامه کیندا فانی گیمز (Kinda Funny Games) بوده و اطلاعات جدیدی از این بازی مورد انتظار منتشر کرده است که مهم‌ ترین آن‌ها، مدت زمان اتمام بازی God of War و ۱۰۰ درصد کردن بازی است.

بر اساس گفته‌های بارلوگ، یکی از اعضای تیم توسعه بازی God of War برای اتمام مراحل کامل آن به ۴۳ ساعت زمان نیاز داشته است. بارلوگ در این زمینه اظهار داشت:

یکی از طراحان سیستم‌های [این بازی] به منظور ۱۰۰ درصد کردن آن به صورت گام به گام به تجربه این عنوان پرداخت. به طوری که به معنای واقعی کلمه هر کاری را در بازی انجام می‌داد [که در نتیجه] به مدت ۴۳ ساعت [God of War] را بازی کرد. ۴۳ ساعت و [اینک] او می‌داند که چه کاری را باید انجام دهد.

بارلوگ ادامه داد:

او بر روی محتوای اکتشافی و تعاملات خارج از داستان اصلی بسیار کار کرده است. بنابراین وی چیزهای زیادی را از داستان اصلی ندید که این بخش را برای او تازه نمایان می‌کرد به طوریکه تجربه آن کمی بیشتر [نسبت به باقی موارد] طول کشید. اما به صورت کلی، این مهم بسیار قابل توجه است که وی می‌دانست چه کاری باید انجام دهد.

بنابراین کاملاً واضح است که عوامل زیادی بر روی مدت زمان اتمام بازی God of War دخیل هستند اما گفته‌های اخیر بارلوگ مشخص می‌سازد که نسخه جدید این سری محبوب نسبت به نسخه‌های پشین آن کاملاً طولانی‌تر است. بارلوگ پیش‌بینی کرده است که برای اتمام مراحل داستانی این بازی بدون انجام کارهای متفرقه به ۲۵ الی ۳۵ ساعت زمان نیاز داشت.

بازی God of War بصورت انحصاری بر روی پلتفرم پلی استیشن ۴ در دسترس خواهد بود.

تگ ها:

ارسال نظر