بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PC PS4 Trailer XB1

تاریخ انتشار بازی Forgotton Anne به همراه تریلر خیره کننده منتشر شد

مدیریت ۲۳/۰۱/۱۳۹۷
اشتراک

Square Enix Collective به تازگی تاریخ انتشار بازی Forgotton Anne ، جدید اثر استودیو ThroughLine Games را اعلام کرده است.

برای جشن گرفتن این خبر، ناشر بازی یک تریلر جدید و خیره کننده از بازی Forgotton Anne را منتشر کرده که نشان دهنده تعدادی از پازل‌هایی است که کاربران در طول بازی با آن‌ها برخورد خواهند کرد، همچنین این تریلر یک پیش نمایش از بازی نیز محسوب میشود زیرا تعدادی از کات سین های ابتدایی بازی را نیز به نمایش میگذارد.

کسانی که در طی سال ۲۰۱۷ با عنوان Forgotton Anne  آشنا شدند، میدانند که این عنوان یکی از زیباترین بازی‌هایی است که تاکنون نشان داده ایم

سخنی که Phil Elliott مدیر بخش بازی‌های ایندی در Square Enix West درمورد این بازی زده.

این فقط یک ماجراجویی در سبک انیمه نیست، این عنوان از همه نظر یک انیمه کامل است. نمیتوانیم صبر کنیم تا این بازی زیبا را زودتر به دست بازیکنان برسانیم، یک داستان جذاب در جهانی قابل بازی.

بازی Forgotton Anne داستان دختری را روایت میکند که خود را در مکانی به نام سرزمین‌های فراموش شده همراه با یک انسان دیگر به نام Master Bonku پیدا میکند و دو نفر با همکاری یکدیگر باید خودشان را از دست جهان فراموش شده نجات دهند و به سرزمین انسان‌ها بازگردند. در طول بازی، بازیکنان با پازل‌های دو بعدی و پلتفرمینگ درکنار دیالوگ‎‌های قابل انتخابی که داستان بازی را دستخوش تغییر میکنند روبرو خواهند شد.

عنوان Forgotton Anne در تاریخ ۱۵ می (برابر با ۲۵ اردیبهشت) بر روی پلتفرم‌های PS4، Xbox One و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

همچنین جدیدترین تریلر منتشر شده از بازی را میتوانید در زیر مشاهده کنید.

تگ ها:

ارسال نظر