بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News NS PC PS4

نسخه نینتندو سوییچ Dragon Quest XI تاخیر خورد

مدیریت ۱۹/۰۱/۱۳۹۷
اشتراک

سازنده عنوان Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age آقای Hokuto Okamoto در مصاحبه‌ای با گیم اسپات در PAX East 2018 درمورد مشکلات و سختی های ساخت و توسعه نسخه نینتندو سوییچ  Dragon Quest XI اطلاعاتی را منتشر کرده و خبر از تاخیر در عرضه نسخه نینتندو سوییچ آن داده است.

«این درست است که نسخه نینتندو سوییچ درحال حاضر در دست ساخت است»

حرفی که Hokuto Okamoto به گیم اسپاد زده.

در خصوص توسعه، این عنوان با موتور بازی سازی Unreal Engine ساخته شده، اما موتور Unreal Engine نیاز به بروزرسانی دارد، تا بتوان از کنسول نینتندو سوییچ پشتیبانی کرد. این بدان معناست که، توسعه بازی هنوز به طول بیانجامد. این هنوز یک راه طولانیست.

Hokuto روشن کرد که نسخه نینتندو سوییچ این عنوان بدون شک در غرب منتشر خواهد شد، و تیم سازنده به فکر به تاخیر انداختن نسخه PS4 این عنوان بوده تا آن‌‌را همراه با نسخه نینتندو سوییچ منتشر کنند، و در نهایت این اتفاق رخ نداد.

“البته، ما به انتشار همزمان نسخه PS4 و نینتندو سوییچ فکر کردیم، تا ببینیم امکان پذیر است یا خیر، اما درحال حاضر چشم انداز نسخه سوییچ واضح نیست.”

Okamoto ادامه داد

” تیم ژاپن، آن‌ها میخواستند Dragon Quest XI را منتشر کنند و در سریع‌ترین زمان آن‌را بصورت جهانی عرضه کنند تا طرفداران خارجی نیز بتوانند آن‌را تجربه کنند. به همین دلیل تصمیم برآن شد که نسخه PS4 بصورت همزمان بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شود. “

بازی Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age در تاریخ ۱۳ شهریور (۴ سپتامبر) بر روی پلتفرم های PS4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد اما تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ آن درحال حاضر مشخص نیست اما این نسخه با تاخیر و دیرتر از دیگر نسخه‌ها منتشر خواهد شد.

تگ ها:

ارسال نظر