بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News XB1

Divinity: Original Sin II به سرویس Xbox Game Preview می‌آید

مدیریت ۲۳/۰۲/۱۳۹۷
اشتراک

چند وقت پیش استودیو Larian اعلام کرد بازی Divinity: Original Sin II به ps4 و xbox one می آید. و طرفداران این عنوان برای تجربه آن بر روی کنسول‌های نسل هشتم باید تا ماه آگوست منتظر میماندند. اما حالا خبر خوشحال کننده‌‎ای برای دارندگان ایکس باکس وان منتشر شده چرا که مایکروسافت روز گذشته اشتباها اعلام کرد بازی مذکور در تاریخ ۱۶ مه (برابر با ۲۶ اردیبهشت) به سرویس Xbox Game Preview می‌آید.

روز گذشته Xbox Wire عنوان نقش آفرینی Divinity: Original Sin II را در لیست عناوینی که هفته آینده منتشر میشوند قرار داد اما به سرعت آن‌را حذف کرد. هنگامی که در توییتر این سوال از استودیو Larian پرسیده شد آن‌ها تایید کردند که بازی به سرویس Xbox Game Preview راه افزوده میشود. همچنین اضافه کردند تریلر نسخه کنسولی همراه با قیمت آن فردا اعلام میشود.

Divinity: Original Sin II در سال گذشته منتشر شد و توانست موفقیت های بزرگی بدست آورد، یک عنوان نقش آفرینی با گیم پلی عمیق  و دوربین ایزومتریک که درکنار کسب نمره ۹۳ توسط وب سایت متاکریتیک و جذب طرفداران بسیار، توسط برخی مجلات به عنوان برترین بازی سال نیز انتخاب شد. همچنین بهتر است بدانید هزینه‌های ساخته این بازی توسط یک کمپین کیک استارتر و تنها در عرض ۲۴ ساعت تامین شده.

Divinity: Original Sin II در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس است و نسخه های ps4 و xbox one آن  در آگوست ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

تگ ها:

ارسال نظر