بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PS4 XB1

Divinity: Original Sin 2 به ps4 و xbox one می آید

مدیریت ۱۶/۰۱/۱۳۹۷
اشتراک

Divinity: Original Sin 2 در سال گذشته منتشر شد و توانست موفقیت های بزرگی بدست آورد، یک عنوان rpg با گیم پلی عمیق  و دوربین ایزومتریک که درکنار کسب نمره ۹۳ توسط وب سایت متاکریتیک و جذب طرفداران بسیار، توسط برخی مجلات به عنوان برترین بازی سال نیز انتخاب شد. اما این بازی با تمام موفقیت هایی که بدست آورد تاکنون تنها بر روی کامپیوتر های شخصی در دسترس بوده و دارندگان کنسول های نسل هشتم از تجربه این عنوان بی نصیب مانده اند. حال استودیو Larian اعلام کرده که عنوان RPG محور خود را تابستان امسال به کنسول های نسل هشت می آورند.

سازنده این عنوان یعنی Larian Studios امروز اعلام کرد بازی Divinity: Original Sin 2 در ماه آگوست ۲۰۱۸ بر روی کنسول های ps4 و xbox one منتشر خواهد شد. گرچه تاریخ عرضه دقیق بازی منتشر نشده اما همراه با این خبر یک تریلر از نسخه کنسولی نیز منتشر شده تا ببینید چه انتظاری میتوان از نسخه کنسولی این عنوان داشت.

تریلر موارد خاصی را نشان میدهد که از قابلیت های کنسول ها استفاده میکند و به کاربران نشان میدهد چه چیزی در انتظارشان است. برای مثال PvP Arena، قابلیت split-screen و بخش تک نفره قابل بازی با ۵ بازیکن دیگر.

هرچند این خبر خیلی سورپرایز کننده نیست. با توجه به محبوبیت این عنوان بر روی رایانه های شخصی و همچنین انتشار نسخه کنسولی Divinity: Original Sin پس از عرضه آن بر روی کامپیوتر اما این خبر همچنان برای طرفداران این عنوان و کسانی که قصد تجربه آن را داشتند خوشحال کننده است.

Divinity: Original Sin 2 در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس است و نسخه های ps4 و xbox one آن  در آگوست ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

در زیر میتوانید تریلر معرفی نسخه کنسولی Divinity: Original Sin 2 را مشاهده کنید.

تگ ها:

نظرات

ارسال نظر