بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PS4

بازی Detroit: Become Human امکان تغییر تصمیم‌ها را به شما می‌دهد

مدیریت ۲۶/۰۱/۱۳۹۷
اشتراک

بازی Detroit: Become Human عنوان مورد انتظاری که بصورت انحصاری بر روی پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد از آن دسته عناوینی است که بازی‌بازان باید در طول بازی باید انتخاب‌هایی مهم و تاثیر گذار در روند داستانی انجام داده. این انتخاب‌ها بر روند گیم پلی آن تاثیر گذار خواهند بود بنابراین بازیکنان معمولا از امکان بازگشت به گذشته و تغییر تصمیمشان در این دسته عناوین خوشحال میشوند.. حال به نظر می‌رسد این امکان در بازی وجود خواهد داشت که بازی‌بازان به قبل از تصمیمات مهم بازی بازگشته و تصمیمات خود را تغییر دهند.

وجود چنین امکانی آن هم در بازی Detroit: Become Human که دارای انتخابات گسترده است و هر انتخاب درست و یا اشتباهی می‌تواند داستان بازی را به طور کلی تغییر دهد از اهمیت بسیار فراوانی برخوردار است. مطمئنا سکانس‌هایی در بازی‌ وجود خواهند داشت که با یک انتخاب نادرست ممکن است به مرگ یکی از سه شخصیت اصلی بازی منجر شوند. حال فرض کنید شما این امکان را دارید تا به عقب بازگشته و تصمیم خود را تغییر دهید؛ مطمئنا این موضوع از فشاری که شما به عنوان یک بازی‌باز در چنین لحظاتی متحمل می‌شوید، خواهد کاست. اما از طرف دیگر آیا وجود چنین مکانیزمی به داستان بازی لطمه زده و به مراتب شاهد داستان ضعیف تری خواهیم بود؟ این سوالی است که هنوز سازندگان به آن پاسخی نداده‌اند و برای یافتن پاسخ آن باید تا تاریخ انتشار این عنوان صبر کنیم.

بازی Detroit: Become Human در ۴ خرداد ۱۳۹۷ ( برابر با ۲۵ مه ۲۰۱۸ ) به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد..

ارسال نظر