بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PC PS4 XB1

عنوان Call of Duty: Black Ops 4 بر روی استیم منتشر نخواهد شد

مدیریت ۲۸/۰۲/۱۳۹۷
اشتراک

در حالی که چندی پیش مشخص شد عنوان Call of Duty: Black Ops 4 مد بتل رویال خودش را با نام Blackout دریافت میکند و خبری از بخش تک نفره و داستانی در بازی نیست، Treyarch باز هم سورپرایز های دیگری دارد و هم اکنون مشخص شده است که نسخه رایانه‌های شخصی بازی مذکور بر روی شبکه استیم منتشر نخواهد شد و بصورت انحصاری بر روی بتل نت منتشر میشود.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 از تمامی امکانات شبکه بتل نت پشتیبانی خواهد کرد که شامل لیست دوستان، امکان صحبت کردن با دوستان هنگام بازی و موارد دیگر میشود. نسخه رایانه‌های شخصی از رزولوشن ۴K، مانیتور های ultrawide و HDR  پشتیبانی میکند و فریم ریت آن بدون محدودیت است.

این اولین بار است که عنوانی از سری ندای وظیفه بر روی پلتفرم دیجیتالی بلیزارد منتشر میشود و اکتیویژن تایید کرده است که بصورت انحصاری خواهد بود و بازی بر روی استیم منتشر نخواهد شد. این اولین باری نیست که بازی‌های اکتیویژن بر روی بتل نت منتشر میشوند و قبلا هم بازی Destiny 2 بصورت انحصاری بر روی این پلتفرم منتشر شده بود.

عنوان Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ ۱۲ مارس ۲۰۱۸ (برابر با ۲۰ مهر ۱۳۹۷) بر روی پلتفرم‌های پلی استیش ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌‌های شخصی منتشر خواهد شد.

تگ ها:

ارسال نظر