بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PC PS4 XB1

به گفته اکتیویژن بازی Call of Duty: Black Ops 4 فوق العاده خواهد بود

مدیریت ۱۴/۰۲/۱۳۹۷
اشتراک

به تازگی کنفرانس مالی اکتیویژن برای سرمایه گذاران و تحلیل‌گران برگذار شده که در آن مدیر عامل شرکت، آقای Coddy Johnson درمورد بازی Call of Duty: Black Ops 4 اطلاعاتی را منتشر کرده.

آقای Johnson ذکر کردند Call of Duty: Black Ops 4 یک «بازی فوق العاده» خواهد بود و «تجربه‌ای باور نکردنی» برای بازیکنان به همراه خواهد داشت. دلایل زیادی برای این حرف وجود دارد و به گفته او یکی از بزرگ‌ترین دلایل “Black Ops” بودن بازی‌است. سری Black Ops در فرانچایز Call of Duty تاکنون با دارا بودن دویست میلیون بازیکن، بیشترین بازیکن را در میان تمامی نسخه‌های Call of Duty دارا می‌باشد.

دومین دلیل، ساخته شدن بازی به دست استودیو Treyarch است. آن‌ها با مشاهده بازیکنان و علایق ‌آن‌ها قصد ساخت عنوانی را دارند که طرفداران به دنبالش هستند. سومین دلیل، اعتماد اکتیویژن به استودیو Treyarch و دیدگاه آن‌هاست. به گفته آقای Johnson، استودیو Treyarch یک «سازنده فوق العاده همراه با درکی عمیق از جامعه طرفداران بازی‌های شوتر اول شخص است.» آن‌ها همچنین یک سابقه اثبات شده همراه با نوآوری در ساخت بازی‌های مولتی پلیر و زامبی محور دارند.

و آخرین نکته این است که بازی تنها از روی نقاط قدرت فرانچایز ساخته نشده و دارای نوآوری‌های تازه است. بازی Call of Duty: Black Ops 4 دارای هسته اصلی بازی به همراه «تحولات هیجان انگیز جدید» خواهد بود. همچنین به گفته آقای Johnson اکتیویژن بر روی «منابع اختصاصی مهمی» سرمایه گذاری کرده تا مطمئن شود یک «بازی عالی» بر روی رایانه‌های شخصی منتشر میکند. بنابراین کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی میتوانند انتظار یک پورت عالی را داشته باشند.

اطلاعات بیشتری از بازی هنگام معرفی جهانی بازی، در تاریخ ۱۷ مه (برابر با ۲۷ اردیبهشت) منتشر خواهد شد.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ ۱۲ اکتبر (برابر با ۲۰ مهر) بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

تگ ها:

ارسال نظر