بارگذاری

متن مورد نظر خود را بنویسید

News PC PS4 XB1

Battlefield 5 ممکن است دارای حالت بتل رویال باشد

مدیریت ۳۱/۰۱/۱۳۹۷
اشتراک

چند وقتی است که بازی‌های بتل رویال نظر بسیاری را جلب کرده‌اند و به دلیل علاقه عده زیادی از بازیکنان به این سبک، سازنده‌های مختلف نیز به فکر آوردن این حالت به بخش آنلاین بازی‌هایشان افتاده‌اند. قبلا شایعاتی پیرامون وجود حالت بتل رویال در بخش چند نفره Red dead redemption 2 منتشر شده بود حال به تازگی اخبار جدید از این موضوع حکایت دارند که الکترونیک آرتز و استودیوی دایس در فکر ایجاد حالت بتل رویال برای عنوان جدید خود یعنی Battlefield 5 هستند. به گزارش یکی از اعضای استودیوی دایس، نمونه اولیه این بخش ساخته شده و مورد آزمایش قرار گرفته است.

اگر با نام بتل رویال آشنایی ندارید، بتل رویال به حالتی گفته میشود که ۱۰۰ بازیکن در یک نقشه بزرگ فرود می‌آیند و باید با جمع آوری مهمات و سلاح‌های مختلف باید دیگر بازیکنان را شکست دهند در حالی که شایعات بسیاری از وجود بخش بتل رویال در عنوان Call of Duty: Black Ops 4 و Red dead redemption 2 خبر می‌دهند، یکی از کارکنان استودیوی سازنده بازی یعنی دایس به تازگی از این موضوع گزارش داده است که عنوان Battlefield 5 نیز دارای چنین حالتی خواهد بود. به گفته او، استودیوی دایس این بخش را ساخته و آزمایش کرده بنابراین احتمال وجود آن در نسخه نهایی وجود دارد.

هرچند این موضوع فعلا در حد شایعه می‌باشد و صحت آن مشخص نیست اما سری بازی‌های بتلفیلد به داشتن نقشه‌های بزرگ معروف هستند و همیشه تعداد زیادی بازیکن در نقشه‌های بزرگ به مبارزه با یکدیگر میپردازند. بنابراین اضافه شدن بخش بتل رویال چندان دور از انتظار نیست و ممکن است در نسخه‌نهایی بازی وجود داشته باشد،

بازی Battlefield 5 در حال حاضر تاریخ انتشاری دریافت نکرده و مشخص نیست چه زمانی به بازار خواهد آمد.

تگ ها:

ارسال نظر